Uygulanmış Projeler

Sizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınıza göre ürünler ve çözümler sunuyoruz. Evinizin mimari ölçüleri net olarak alınıyor ve odanızın maksimum kullanışlı alanları değerlendirilerek ray dolap modelleri tasarlıyoruz. Aşağıda daha önce tasarımını yaptığımız örnek raylı dolap modellerini görmektesiniz. Tasarımlarımız sadece raylı sistemlerden oluşmamakla birlikte, menteşe kapaklı gardolap modelleri de dahildir. Tahmini ölçüleriniz varsa veya fikir almak istiyorsanız aşağıdaki randevu talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Uygulanmış Projelere Göz At

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazamıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın

Raylı dolap ürünleri, modern mobilya üretim tekniklerinin sonucu olarak ortaya çıkmış yaklaşık 2000 li yıllardan sonra yaşam alanlarında görülmeye başlanmıştır. Kapakların sürgü kapak şeklinde bir ray üzerinde hareket etmesinden dolayı, ray dolap, sürgülü dolap veya raylı dolap şeklinde isimlendirilmektedir. Diğer dolaplara göre daha az alanda kullanılabilir olması, iç tasarımının ihtiyaca göre şekillendirilmesi, modüler olması, istenildiğinde kolay sökülüp monte edilmesi raylı dolapların tercih edilmesinin başlıca sebepleridir.

Ray Dolap

İster ayna kapaklı, istenirse cam kapaklı ray dolaplar görüntü olarak içinde bulunduğu dekorasyon konseptini tamamlayıcı ürün olarak görev alabilmektedir. Çeşitli ray dolap aksesuarları ile kullanıldığında, kullanılabilirliği oldukça artmaktadır. RayKonsept olarak üretmiş olduğumuz bu gardrop ve sürgülü dolap modellerinde tamamen sizin istek ve taleplerinizi dikkate alarak tasarım gerçekleştiriyoruz.

Giyinme odası modellerine bakmak, fikir edinmek için ürünlerimiz sayfasını inceleyebilirsiniz.

Raylı Dolaplar Hakkında Daha Fazla Öneri İster misiniz?

Düzenli aralıklarla modellerimizi paylaştığımız Pinterest ve İnstagram sayfalarımızı takip edin,