Çalışma Masası 2018-01-07T16:14:16+00:00
Çalışma Masası

Çalışma Masası

Çalışma odası olarak planladığınız odanın tüm alanlarını aktif şekilde kullanıp, maksimum verim almak istemez misiniz? Dosyalar ve klasörleri saklayabileceğimiz çok sayıda raf, isteğiniz üzere geniş bir çalışma masası veya arada televizyon keyfi yapabileceğiniz mobilyalarınızla aynı renk ve tasarımda tv ünitesi…

Kişinin kendi zevkine göre çalışma ortamını hazırlaması motivasyon ve çalışma verimi açısından oldukça önemlidir. İster ofisinizde, ister evinizde çalışacağınız home ofisinizde olun kendi tarzınıza göre ofis mobilyalarının tasarım ve üretimini yapabiliriz.Böylece sizi çalışma ortamının sıkıcılığından kurtarıp hayalinizdeki çalışma ortamında bırakabiliriz.

Çalışma Masası Modelleri

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

KİTAPLIK

Evinizde olan kullanılmayan boşlukları değerlendirmek veya bolca kitabı olanlar için birbirinden güzel kitaplık modellerini sizler için üretiyoruz. Üstelik bu kitaplık modelleri sizin zevkinize, tarzınıza ve beğendiğiniz renklerde

Kitaplık Modelleri

GENÇ ODASI

Gençlerin yaşam tarzına ve zevkine uygun uygun, birbirinden renkli genç odaları RayKonsept'de. Daha önce tasarım ve üretimini yaptığımız genç odası modellerini incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Genç Odası Modelleri

TV ÜNİTELERİ

Duvara asılı veya gümüşlüğü içerisinde konsept tv üniteleri salonlarınızı gösterişli hale getirmeye devam ediyor. Tamamen size özel yapacağımız bu tv ünite modelleri oldukça hoşunuza gidecek. Daha önceki tv ünitelerini inceleyebilirsiniz.

TV Üniteleri
[fc id='3'][/fc]
[fc id='3' align='center'][/fc]
Size özel fiyat teklifi almak için
TEKLİF AL
close-image