Ray Dolap Seçerken Bunlara Dikkat Edin

//Ray Dolap Seçerken Bunlara Dikkat Edin

Ray Dolap Seçerken Bunlara Dikkat Edin

Raylı Dolap , adından da anlışılacağı gibi , dolap kapaklarının raylar üzerine oturtularak yatay eksende ileri geri kaydırılarak , alandan tasarruf ettiren bir icattır. Kullanım alanı olarak evlerin yatak odalarında ve vestiyer kısımlarında yoğun olarak tercih edilmektedir. Menteşeli kapaklı dolaplara göre , malzeme kalitesi olarak hem daha kaliteli malzemeden üretilmekle birlikte hem de , alan olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Her üründe olduğu gibi Raydolap seçimi yaparken de bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Bu hususlar arasında ;

● Raydolap iç dizaynı ve raf düzeni
● Raydolap malzeme kalitesi
● İhtiyacınıza göre tasarlanmış bir ürün olması
● Estetik olarak göze hitap etmesi

gibi maddeleri sayabiliriz.

Raydolaplar kullanım alanlarına göre değişmektedir. Raylı Dolaplar sadece elbise dolabı amacıyla kullanılmamaktadır. Evinde bulunan boş bir alanı kiler olarak değerlendirmek isteyen birisi bile , bu ihtiyacını gidermek için raydolap seçeneğini göz önünde bulundurabilir. Ayrıca Raydolap kolay deforme olmayan ve uzun yıllar kullanılabilen , kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen bir üründür. Bu sebeple normal dolaplar alıp 4-5 yılda bir dolap değiştirerek tekrar masrafa girmek yerine , sürekli ve uzun süre kullanıp ekonominizi sürekli yormayacak Raydolap seçeneğini seçebilirsiniz.

Raydolap yaptırırken veya hazır olarak alırken dikkat etmeniz gereken hususları yukarıda maddeler halinde kısa kısa açıkladık . Açıkladığımız maddeler arasında bulunan , kullanacağınız raydolap’ın ihtayacınıza göre tasarlanmış bir ürün olması maddesi kullanım açısından çok önemli bir detaydır.

Kullanacağınız raydolap ne fazla büyük olmalı ne de ihtiyacınızı karşılayamayacak kadar küçük olmalıdır. Normal olan büyüklük ihtiyacınızdan bir tık büyük boyutta bir raydolap ürünü seçerseniz ileriye yönelik bir adım atmış olursunuz . Ayrıca bu dolabın büyüklüğünün yanı sıra içerisindeki raf düzeni de önemli bir etkendir.

Raydolap üreticileri müşterilere fiyat verirken m2 cinsinden bir fiyat belirlemesi yaparak , fiyat vermektedirler. Tabi ki ürünlerin metrekare fiyatları niteliğine ve üretiminde kullanılan malzemesine göre değişiklik göstermektedir.

2018-05-28T12:44:19+00:00 Mayıs 28th, 2018|Raylı Dolap|0 Yorum

Yorum yazmak ister misiniz?

Size özel fiyat teklifi almak için
TEKLİF AL
close-image