Şifonyer & Komodin 2018-01-07T15:40:21+00:00
Şifonyer & Komodin

Şifonyer & Komodin

Yatak odalarının tamamlayıcı aksesuarları olan şifonyer ve komodinler, kimi zaman başucu kitabımızın ev sahipliğini yaparken kimi zaman telefonlarımızı koyduğumuz oldukça kullanışlı mobilya ürünleridir.  Doğru yerde kullanıldığı zaman şifonyer ve komodin ürünleri faydalı olmaktadır. Son yıllarda yüksek ayaklı ve tek çekmeceli komodinlerin, yuvarlak ve hareketli aynası olan şifonyerlerin oldukça sık kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Aşağıda sizlere fikir vermesi açısından bazı komodin ve şifonyer modellerimizde yer verdik. Sizin istek, arzu ve taleplerinize göre kendi modellerinizi bulacağınızı unutmamalısınız.

Yataklara komşu olan bu mobilya ürünlerinin haricinde ayakucu veya başucu diye tabir edilen, yatak genişliğinde puf koltuklar da son günlerde yatak odalarında karşımıza çıkmaktadır. Bu başucu mobilyaların da altlarına ufak çekmeceler konulabilir.

Şifonyer & Komodin Modelleri

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

YATAK ODASI

Odanızın ölçülerine göre tasarlanmış, sizin arzu, istek ve taleplerinize göre ihtiyacına yönelik modern ve yenilikçi yatak odası tasarımları üretmeye devam ediyoruz. Diğer yatak odası modellerini incelemek için tıklayınız.

Yatak Odası Modelleri

RAYLI DOLAP

Ahşap, ayna veya cam kapaklı raylı dolaplar yatak odalarınızı süslemeye devam ediyor.  Sizin tarz ve ihtiyacınıza göre iç tasarımını şekillendirdiğimiz bu sürgülü dolaplar hayatınıza ve dekorasyonunuza değer katacak.

Raylı Dolap Modelleri

GENÇ ODASI

Gençlerin yaşam tarzına ve zevkine uygun uygun, birbirinden renkli genç odaları RayKonsept'de. Daha önce tasarım ve üretimini yaptığımız genç odası modellerini incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Genç Odası Modelleri
[fc id='3'][/fc]
[fc id='3' align='center'][/fc]
Size özel fiyat teklifi almak için
TEKLİF AL
close-image