Dresuar


Dresuar ürünleri eve ilk girdiğiniz zaman sizi karşılayan mobilya dekorasyon ürünleridir. Her evin girişi holl dediğimiz alanların yapısı farklı olduğu için dresuar modelleri de kişiye özel olmakta ve farklı tasarımlarda olmaktadır.

Daha fazlasını oku

Diğer Hizmetlerimiz

Malum, çocuklarımıza gençlerimize rahat çalışma alanları, keyif veren ve ferah yaşam alanları sunmalıyız. Biz bunu tamamen ihtiyaç ve zevklerinize göre yapıyoruz.


Giyinme Odası

Modern yatak odası tasarımlarının en önemli nimetlerinden olan Giyinme Odası, kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ünlü mimarlarımız evinize gelerek mimari ölçünüzü alıyor ve hayalinizdeki giysi odası modellerine ulaşmanızı sağlıyor.

Giyinme Odası Modelleri

Yatak Odası

Odanızın ölçülerine göre tasarlanmış, sizin arzu, istek ve taleplerinize göre ihtiyacına yönelik modern ve yenilikçi yatak odası tasarımları üretmeye devam ediyoruz. Diğer yatak odası modellerini incelemek için tıklayınız.

Yatak Odası Modelleri

Raylı Dolap

Ahşap, ayna veya cam kapaklı raylı dolaplar yatak odalarınızı süslemeye devam ediyor. Sizin tarz ve ihtiyacınıza göre iç tasarımını şekillendirdiğimiz bu sürgülü dolaplar hayatınıza ve dekorasyonunuza değer katacak.

Raylı Dolap Modelleri

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazamıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın

Farklı boyut ve modellerde, rengini, yüksekliğini ve tasarımını sizin belirleyebileceğiniz, ceketinizi paltonuzu ve anahtarlarınızı bırakabileceğiniz, sizi karşılayan ve uğurlayan bu ürünler oldukça hoşunuza gidecektir.