TV Üniteleri 2018-03-07T12:03:58+00:00
tv ünitesi

TV Ünitesi

İnce ekran akıllı televizyonların hayatımıza girmesiyle önemi artan ve daha çok kullanılmaya başlayan tv ünitesi artık ev dekorasyonunun önemli birer parçası haline gelmiştir. Mobilya alırken, perde alırken hatta evi boyatmaya karar verirken bile tv üniteleri ne göre hareket etmek durumundayız. Salonlarda baş köşede olan tv ünite modelleri, asıl amacı olan televizyon tutuculuğunun haricinde, kitap, aksesuar ve etrafınızda bulunan ufak tefek şeylerin de barınabildiği dekorasyon tamamlayıcı ürünlerdir.

RayKonsept de bulunan bilgisayar destekli cnc makinaların yardımıyla müşterilerimiz kendi istedikleri tarzda tv üniteleri ne sahip olma imkanına kavuşuyor. İster çok çekmeceli ister çok bölmeli ihtiyacınız olan taleplerinizi mimarlarımıza anlatın, hayalinizdeki ürünü 3 boyutlu olarak gösterelim. Beğenirseniz, çok kısa süre içersinde ücresiz nakliye ve montaj ile ekibimiz salonunuza monte etsin.

TV Ünitesi Modelleri

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

SALON DEKORASYONU

Ev yaşantımızın büyük bölümünün  geçtiği yaşam alanlarımızın Raykonsept ile salon dekorasyilenuz hayat buluyor.  Hiç bir yerde göremeyeceğiniz tarz ve modelleri evinize getiriyoruz. Hepsi ve daha fazlası için modellerimizi inceleyin.

Salon Dekorasyonu

YEMEK ODASI

Keyif dolu akşam yemeklerinizi, muhteşem tasarımı olan yemek odası takımlarında yemek ister misiniz? Çeşitli renk ve kaplamalı bu mobilyalar, her eve her salona oldukça yakışacak.  Üretimini yaptığımız önceki modellere bakabilirsiniz.

Yemek Odası Modelleri

KOLTUK & SANDALYE

İster salonlarınızda rahat bir şekilde oturacağınız tasarım harikası koltuklar, dilerseniz yemek masanıza uygun sandalyeler. Hepsi ve daha fazlası kişiye özel üretim yaptığımız Koltuk & Sandalye modellerimizde bulabilirsiniz.

Koltuk & Sandalyeler
[]
1 Step 1
Formu Doldurun, Sizi Arayalım
İsim SoyisimTam isminiz lütfen
Telefon Numarasısize ulaşacağımız telefon numarası
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Yararlı Bilgiler

Tüpsüz televizyonlar olan plazma ve lcd ekranların çıkması ile dekorasyon dünyasında kendine yer bulan tv üniteleri, hayatımıza girdiği andan itibaren salonlarımızın baş köşesinde yer almaktadır. Temel görevi televizyonu barındırmak olan bu mobilya ürünleri, dekorasyon çizgileri ile aynı anda bir çok görevi tek başına üstlenmiş durumda. Örneğin, cam kapaklı yanına aldığı şamdanlık ile yemek odasını tamamlayıcı bir ürün olurken, bazen de yanında kitapların olduğu mini bir kitaplık ile yatak odasını tamamlayıcı bir ürün olabilmektedir.

Diğer ürünlerde olduğu gibi, tv ünitelerinin de kullanım amacı önceden tespit edilmeli ve buna göre özel olarak üretimi yapılmaktadır. Eğer televizyonu duvara asmak gibi bir niyetiniz varsa tv altı çekmeceler ve duvara monte tv üstü raflar ile minimal tarzda tv ünitesi planlayabilirsiniz. Ufak tefek eşyalarınız, bir arada derli toplu olsun isterseniz bol çekmeceli, raflı ve kapaklı tv ünitelerini tercih etmelisiniz.

Tv ünitelerinin rengine karar verirken referans alacağınız iki nokta olabilir. Bunlardan bir tanesi salon mobilyalarınızın rengi veya duvarlarınızın rengidir. Bu iki noktadan da farklı renklerde alacağınız tv üniteleri dekorasyonu bozucu etki edecektir. Özellikle akşamları zamanımızın çoğunun televizyon karşısında geçtiğini düşünürsek göz yorucu bir durum haline gelecektir.

İhtiyacınız olan tv ünitelerine ulaşmak, fikir almak ve daha önceki yapılmış modelleri incelemek üzere sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Raylı dolap üretiminde kullanılan malzeme temelde iki gruba ayrılmaktadır. Bunlardan ilki mdf, ikincisi suntalam veya diğer bilinen adıyla melamindir. Kısaca tanımlarını yapacak olursak;
MDF (Medium Density Fiberboard), Ağaç kalıncı ve talaşlarının yüksek sıcaklık ve basınç ile sıkıştırılmış, reçine veya tutkal yardımıyla üretilen ahşap levhalardır.
Suntalam (Chipboard), Tıpkı mdf gibi ağaç talaşlarının çeşitli kimyasal ürünlerle sıkışıtırılması sonucu oluşan ahşap levhalardır.

İçerdiği malzeme yoğunluğu ve dayanıklılığı bakımından mdf, suntaya göre daha pahalıdır. Özellikle banyo ve mutfak gibi buhar ve suyun olduğu, dayanıklılık gerektiren durumlarda mdf kullanılır. Yatak odalarındaki kullanım durumu size ve bütçenize kalmış bir olaydır. Doğal ahşap olmadığı için içerdiği kimyasalların insan sağlığı açısından zararlı olmaması son derece önemlidir. Firmamız avrupa birliği standartları uyumu, kanserojen içermeyen E1 sınıfında malzeme kullanmaktadır.

RayKonsept, bünyesinde barındırdığı uzman mimar ekibi ile ihtiyaçlarınızı yakından dinleyerek, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm önerileri sunmaktadır. Bunu yaparken de teknolojinin imkanlarından yararlanarak hayal ettiğiniz yatak odasını 3d çizimle gerçeğe dönüştürmektedir. RayKonsept, proje bazlı kişiye özel çalışan alt yapısı sayesinde standartların dışına rahatlıkla çıkabilmekte, daha önce yapılmayan eşi benzeri olmayan ürünlere kavuşma şansını sunabilmektedir. Sizin sadece istediklerinizi ve düşüncelerinizi anlatmak üzere mağazamıza gelmeniz yeterli yeterli olacaktır

TV Ünitesi Seçiminizi Kolaylaştıracak 5 Model Önerisi

Annelerimizin günlük işleri arasında ona arkadaş olan, babalarımızı akşamları iş dönüşünde karşısına alıp dinlendiren, miniklerimizi hayal dünyalarında gezdiren televizyon yaşamımızda son derece önemli bir yer teşkil ediyor. Böyle olunca tv seçimi ve kullanış şekli son derece önemli bir hal alıyor. Tv izlerken kaliteli zaman geçirmemiz televizyonun teknik özelliklerinin yanı sıra iyi bir tv ünitesine sahip olmamıza göre de değişmektedir. Evdeki […]

TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Televizyon bizim yaşam standartlarımız için önemli bir yer tutar. Çoğu zaman oturma odamızda kullanılan televizyon salonlarda da tercih edilerek gelen misafirlerimizi ağırlarken hem dekoratif açıdan hemde televizyon keyfi yaşamak açısından tercih edilmektedir. Günlük yaşantımızda dinlenirken stres atmak ve sevdiğimiz programları seyret için ortam yaratırız. Önemi açısından yaşamın bu kadar içinde bir parça olan televizyon mobilya ve aksesuar açısından da önemlidir.

Oturma […]

Yeni Sezon Televizyon Ünitesi Modelleri

Ev dekorasyonunda bir çok mobilya parçası, değişik büyüklüklerde ve değişik modellerde ihtiyaçlara ve zevklere göre bir bütün olarak üretilerek, kişilerin isteklerine ve zevklerine göre sunulmaktadır. Bu tercihler içinde kompleks olarak yapılan mobilyalar içinde siz sadece kendinize uyan kısımlarını tercih etme imkanına sahipsiniz. Özellikle salon dekorasyonunda tüm salon takımı ve yemek odası takımı içinde bir çok mobilya parçası içinde artık TV […]

Size özel fiyat teklifi almak için
TEKLİF AL
close-image