TV Üniteleri

İnce ekran akıllı televizyonların hayatımıza girmesiyle önemi artan ve daha çok kullanılmaya başlayan tv ünitesi artık ev dekorasyonunun önemli birer parçası haline gelmiştir. Mobilya alırken, perde alırken hatta evi boyatmaya karar verirken bile tv üniteleri ne göre hareket etmek durumundayız.

Salonlarda baş köşede olan tv ünite modelleri, asıl amacı olan televizyon tutuculuğunun haricinde, kitap, aksesuar ve etrafınızda bulunan ufak tefek şeylerin de barınabildiği dekorasyon tamamlayıcı ürünlerdir.

TV Ünite Modelleri

RayKonsept de bulunan bilgisayar destekli cnc makinaların yardımıyla müşterilerimiz kendi istedikleri tarzda tv üniteleri ne sahip olma imkanına kavuşuyor. İster çok çekmeceli ister çok bölmeli ihtiyacınız olan taleplerinizi mimarlarımıza anlatın, hayalinizdeki ürünü 3 boyutlu olarak gösterelim. Beğenirseniz, çok kısa süre içersinde ücresiz nakliye ve montaj ile ekibimiz salonunuza monte etsin.

Kişiye Özel Üretim

Sizin zevk ve tercihlerinize göre üretilen özel tasarım raylı dolaplar evinize ücretsiz şekilde getirilir ve garantili olarak montajı yapılır.

Mimari Destek

Tüm siparişleriniz süresince her zaman mimari destek ve danışmanlık almaktasınız. Böylelikle aklınıza takılan, merak ettiğiniz tüm konularda hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazalarımıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın