TV Üniteleri


İnce ekran akıllı televizyonların hayatımıza girmesiyle önemi artan ve daha çok kullanılmaya başlayan tv ünitesi artık ev dekorasyonunun önemli birer parçası haline gelmiştir. Mobilya alırken, perde alırken hatta evi boyatmaya karar verirken bile tv üniteleri ne göre hareket etmek durumundayız.

Daha fazlasını oku

Diğer Hizmetlerimiz

Salon dekorasyonunun en önemli tamamlayıcı parçalarından tv üniteleri, kişinin zevkine, odanın büyüklüğüne ve salondaki eşyaların tarzına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Aşağıda sizler için tasarlayıp üretebileceğimiz mobilya modellerini görmektesiniz.


Giyinme Odası

Modern yatak odası tasarımlarının en önemli nimetlerinden olan Giyinme Odası, kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ünlü mimarlarımız evinize gelerek mimari ölçünüzü alıyor ve hayalinizdeki giysi odası modellerine ulaşmanızı sağlıyor.

Giyinme Odası Modelleri

Yatak Odası

Odanızın ölçülerine göre tasarlanmış, sizin arzu, istek ve taleplerinize göre ihtiyacına yönelik modern ve yenilikçi yatak odası tasarımları üretmeye devam ediyoruz. Diğer yatak odası modellerini incelemek için tıklayınız.

Yatak Odası Modelleri

Raylı Dolap

Ahşap, ayna veya cam kapaklı raylı dolaplar yatak odalarınızı süslemeye devam ediyor. Sizin tarz ve ihtiyacınıza göre iç tasarımını şekillendirdiğimiz bu sürgülü dolaplar hayatınıza ve dekorasyonunuza değer katacak.

Raylı Dolap Modelleri

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazamıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın

Salonlarda baş köşede olan tv ünite modelleri, asıl amacı olan televizyon tutuculuğunun haricinde, kitap, aksesuar ve etrafınızda bulunan ufak tefek şeylerin de barınabildiği dekorasyon tamamlayıcı ürünlerdir.

RayKonsept de bulunan bilgisayar destekli cnc makinaların yardımıyla müşterilerimiz kendi istedikleri tarzda tv üniteleri ne sahip olma imkanına kavuşuyor. İster çok çekmeceli ister çok bölmeli ihtiyacınız olan taleplerinizi mimarlarımıza anlatın, hayalinizdeki ürünü 3 boyutlu olarak gösterelim. Beğenirseniz, çok kısa süre içersinde ücresiz nakliye ve montaj ile ekibimiz salonunuza monte etsin.