Salon Dekorasyonu


Yaşam alanlarında günümüzün en çok vaktinin geçtiği salonlarımızın ev dekorasyonu yaşam ve konfor açısından çok önemlidir. Işığın, perde seçiminin ve mobilyaların doğru konumlandırılması pozitif etki oluşturan salon dekorasyonuna sahip olmanıza faydalı olacaktır. Ev dekorasyonu konusunda söylemiş olduğumuz bu tekniklerin uygulanabilmesi tecrübe ile sabittir.

Daha fazlasını oku

Uygulanmış Projeler

Sizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınıza göre ürünler ve çözümler sunuyoruz. Evinizin mimari ölçüleri net olarak alınıyor ve odanızın maksimum kullanışlı alanları değerlendirilerek ray dolap modelleri tasarlıyoruz. Aşağıda daha önce tasarımını yaptığımız örnek raylı dolap modellerini görmektesiniz. Tasarımlarımız sadece raylı sistemlerden oluşmamakla birlikte, menteşe kapaklı gardolap modelleri de dahildir. Tahmini ölçüleriniz varsa veya fikir almak istiyorsanız aşağıdaki randevu talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazamıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın

Bir çok projeden edindiğimiz birikimlerimizi, yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Konusunda uzman mimarlarımız istemiş olduğunuz modern salon dekorasyonu konusunda sizleri dinliyor, taleplerinizi not ediyor ve hayalinizdeki ev dekorasyonu na kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Aşağıda daha önce tasarım ve üretimini yapmış olduğumuz bir çok kişiye özel salon dekorasyonu resimleri görmektesiniz. Tüm modellerin birebir aynısını yapabileceğimiz gibi sizin renk, beğeni, arzu ve taleplerinize göre tasarım da yapabiliriz. Yapmanız gereken tek şey iletişim sayfamızdan randevu talep formunu doldurarak mimarlarımızla iletişim kurmaktır.