Kitaplık 2018-01-07T16:26:21+00:00
kitaplık

Kitaplık

Yazının icadıyla birlikte insanlar bilgi birikimlerini gelecek nesillere kitaplar aracılığıyla aktarmıştır. Bu değerli eserleri kolilerden, kutulardan depolardan çıkararak, gururla sergileyebileceğiniz kitaplık alanları oluşturuyoruz.

İsterseniz herhangi bir odanıza küçük bir kitaplık yapabileceğimiz gibi, dilerseniz bir odanızı olduğu gibi kütüphane konseptine dönüştürebiliriz. Kitap okumayı sevenlerin en çok sevdiği mobilya ürünlerinden birisi olan kitaplıklar, ister salonda ister yatak odanızın baş köşesinde, ihtiyacınız olduğunda yanınızda olsun istemez misiniz?

Modern veya klasik tarzda kitaplık modelleri, iki kolon arasında veya kullanılmayan köşe alanlarda kullanılmak üzere tasarlanabilir. Çatı katı gibi yamuk tavanlarda bile özel ölçü ile projelendirilen kitaplıklar sizin isteğinize göre çekmeceli, büyük raflı veya bol aksesuar bölmeli olarak üretilebilir. Kişiye özel üretim seçeneği sayesinde, yaşam alanlarında kullanımı zor olan tüm alanlara hayat veriyoruz. Ufak tefek ışıklı süslemeler ile de kitaplıklarınız odanızın dekorasyonu tamamlayıcı bir özelliğe kavuşmasını sağlıyoruz.

Kitapların haricinde, biblolar, resim çerçeveleri, çeşitli el işi objeler ve ufak çiçeklerin de barınması için alanlar gerekebilir. Alt kısımları çocukların ulaşmasını engel olacak şekilde kapaklı olabilir, orta kısımlarda ufak tefek eşyaların barınabilmesi için çok derin olmayan ince bir çekmeceden yararlanabilirsiniz.Belki de kilitli, gizli alanların olacağı bir tasarımda isteyebilirsiniz.

Standart bir kitaplıktan daha fazlasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Aklınızda olan, olmasını istediğiniz veya bir yerde görmüş olduğunuz örnek projeyi mimarlarımızla paylaşın. Kitaplığınıza bambaşka özellikler ekleyelim. Modüler, sürgülü, gizli veya başka mobilya ürünlerle entegreli olacak şekilde sıra dışı ürünlere kavuşun.

Kitaplık Modelleri

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

ÇALIŞMA MASASI

Gençlerin kendi odalarında vakit geçirecekleri, ders çalışacakları veya oyun oynayabilecekleri kullanışlı çalışma masaları RayKonsept'de. Sayısız tasarımlarımız arasında size uygun olanı seçebilir veya hayalinizdeki modeli isteyebilirsiniz.

Çalışma Masası Modelleri

DRESUAR

Evinize ilk girerken ve dışarı çıkarken sizi uğurlayan bu mobil ürünleri ile koridorlarınızda şıklığı ve zarifliği yakalayabilirsiniz. İster bir yerde gördüğünüz model olsun ister aklınızdaki model olsun siz isteyin biz gerçekleştirelim.

Dresuar Modelleri

SEHPA

Genellikle salonlarımızda sıklıkla kullandığımız orta sehpa ve türevleri, yemek sonrası atıştırmalık içecek ve yiyeceklerimiz esnasında aradığımız mobilya ürünleridir. Türlü renk ve modellerde aradığınız orta sehpa modelleri RayKonsept'de

Sehpa Modelleri
[fc id='3'][/fc]
[fc id='3' align='center'][/fc]
Size özel fiyat teklifi almak için
TEKLİF AL
close-image