Kitaplık Modelleri


Yazının icadıyla birlikte insanlar bilgi birikimlerini gelecek nesillere kitaplar aracılığıyla aktarmıştır. Bu değerli eserleri kolilerden, kutulardan depolardan çıkararak, gururla sergileyebileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşabileceğiniz size özel kitaplık modelleri tasarlıyoruz.

Daha fazlasını oku

Diğer Hizmetlerimiz

Raykonsept olarak; hayat standartlarınızı yükseltecek, sizi mutlu edecek tasarım ve dekorasyon gerçekleştiriyoruz. Biz bunu tamamen ihtiyaç ve zevklerinize göre yapıyoruz.


Giyinme Odası

Modern yatak odası tasarımlarının en önemli nimetlerinden olan Giyinme Odası, kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ünlü mimarlarımız evinize gelerek mimari ölçünüzü alıyor ve hayalinizdeki giysi odası modellerine ulaşmanızı sağlıyor.

Giyinme Odası Modelleri

Yatak Odası

Odanızın ölçülerine göre tasarlanmış, sizin arzu, istek ve taleplerinize göre ihtiyacına yönelik modern ve yenilikçi yatak odası tasarımları üretmeye devam ediyoruz. Diğer yatak odası modellerini incelemek için tıklayınız.

Yatak Odası Modelleri

Raylı Dolap

Ahşap, ayna veya cam kapaklı raylı dolaplar yatak odalarınızı süslemeye devam ediyor. Sizin tarz ve ihtiyacınıza göre iç tasarımını şekillendirdiğimiz bu sürgülü dolaplar hayatınıza ve dekorasyonunuza değer katacak.

Raylı Dolap Modelleri

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazamıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın

İsterseniz herhangi bir odanıza küçük bir kitaplık yapabileceğimiz gibi, dilerseniz bir odanızı olduğu gibi kütüphane konseptine dönüştürebiliriz. Kitap okumayı sevenlerin en çok sevdiği mobilya ürünlerinden birisi olan kitaplıklar, ister salonda ister yatak odanızın baş köşesinde, ihtiyacınız olduğunda yanınızda olsun istemez misiniz?

Modern veya klasik tarzda kitaplık modelleri, iki kolon arasında veya kullanılmayan köşe alanlarda kullanılmak üzere tasarlanabilir. Çatı katı gibi yamuk tavanlarda bile özel ölçü ile projelendirilen kitaplıklar sizin isteğinize göre çekmeceli, büyük raflı veya bol aksesuar bölmeli olarak üretilebilir. Kişiye özel üretim seçeneği sayesinde, yaşam alanlarında kullanımı zor olan tüm alanlara hayat veriyoruz. Ufak tefek ışıklı süslemeler ile de kitaplıklarınız odanızın dekorasyonu tamamlayıcı bir özelliğe kavuşmasını sağlıyoruz.

Kitapların haricinde, biblolar, resim çerçeveleri, çeşitli el işi objeler ve ufak çiçeklerin de barınması için alanlar gerekebilir. Alt kısımları çocukların ulaşmasını engel olacak şekilde kapaklı olabilir, orta kısımlarda ufak tefek eşyaların barınabilmesi için çok derin olmayan ince bir çekmeceden yararlanabilirsiniz.Belki de kilitli, gizli alanların olacağı bir tasarımda isteyebilirsiniz.

Standart bir kitaplıktan daha fazlasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Aklınızda olan, olmasını istediğiniz veya bir yerde görmüş olduğunuz örnek projeyi mimarlarımızla paylaşın. Ahşap raflı, cam raflı veya metal profilli kitaplık modelleri gibi bir çok farklı modelde tasarlayabiliriz.  Dilerseniz kitaplığınıza bambaşka özellikler ekleyebiliriz. Modüler, sürgülü, gizli veya başka mobilya ürünlerle entegreli olacak şekilde sıra dışı ürünlere kavuşun.