Hizmet Alanları

Raykonsept; mimari tasarım, kişiye özel üretim, seri üretim ve dekorasyon gibi bir çok farklı iş modellerinde hizmet vermektedir. Aşağıda sunmuş olduğumuz hizmet alanlarını görebilirsiniz.

Örnek Daire Tasarımları

Projelere özel; örnek daireniz tasarım bölümümüz tarafından dizayn edilir ve buna bağlı mobilya üretimi gerçekleştirilerek yerinize uygulanır.

Toplu Konut Projeleri

Projelere özel toplu giyinme odaları, portmantolar, dolaplar, mutfak ve banyolar tarafımızdan dizayn edilir ve mobilya üretimi gerçekleştirilir.


Villa Dekorasyonu

Villanız ister dış mekan, ister iç mekan tasarım departmanımız tarafından A dan Z ye her aşaması dizayn edilir. Buna bağlı mobilya ve dekorasyonu firmamız tarafından yerinize özel olarak uygulanır.

Ofis Projeleri

ofis alanlarınız; ihtiyaçlarınız dogrultusunda analiz edilerek zevkinize ve verimli çalışma düzeneğine göre dizayn edilir ve mobilya üretimi gerçekleştirilerek yerinize uygulanır.


Cafe Projeleri

Cafe, restaurant alanlarınız kapasitelerine uygun şekilde analiz edilerek istekleriniz ve zevkiniz dogrultusunda tasarımı gerçekleştirlir ve buna göre mobilya üretimi gerçekleştirilerek yerinize uygulanır.

İç Mimarlık Hizmetleri

Kişiye özel olarak hazırlanan projelerin mobilya üretimleri tarafımızdan yapıldıgı gibi, projeye uygun şekilde; alçıpan boya işleri, duvar çıtalamaları, perde, halı, aydınlatma ürünleri işbirlikçi tedarikçilerimiz tarafından, firmamız müşterilerine özel indirimlerle alımları gerçekleştirlir, bu konuda mimari destek sağlanır.


Yurt Dışı Projeleri

Raykonsept yurtdışında birçok noktada, kişiye özel proje hizmeti verdiği gibi, ürün bazında mobilya üretimi de gerçekleştirerek, bulundugunuz ülkeye ihracatını sağlamaktadır.