Giyinme Odası

Sizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınıza göre özel giyinme odası modelleri ve çözümler sunuyoruz. Alanında uzman mimarlarımız odanızın mimari ölçüleri net olarak alıyor ve tam da size göre giysi odası projeleri tasarlıyor.

Aşağıda daha önce tasarımını yaptığımız örnek giyinme odası modellerini görmektesiniz. Tahmini ölçüleriniz varsa veya fikir almak istiyorsanız aşağıdaki randevu talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazamıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın

Giyinme Odası

Giyinme odası, modern çağdaş yaşam ile birlikte kendine yatak odalarında yer bulmuş özel alanlardır. İster küçük, ister büyük alanınız olsun hiç fark etmez, Raykonsept içerisinde barındırdığı uzman mimarları ile tarzınıza göre ve istediğiniz şekilde dolabınızı projelendirmektedir.

Çeşitli aksesuar ve aparatlar ile kullanılabilirliği arttırılan giyinme odaları, sahip olduğu minimum alandan maksimum kazanç ile kıyafetlerinizin bir arada bulundurabileceğiniz mobilya ürünleridir. Bir giyinme odasının içerisinde, pantolonluk, kravatalık, kemerlik, takı ve toka çekmecesi, uzun dolaplar için asansör askı aksesuarları olmazsa olmazlar arasındadır. U şeklinde ve L şeklinde tasarlanabilen giysi odaları, yatak odalarında sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Yatak odasından ayrı bir alanda konumlandırılmaktadır.