Raykonsept profesyonelliği ve kalite anlayışı ile iki farklı yöntem ile hizmet vermekteyiz.

A) Standart Ürün - Özel Ölçü - İstenilen Renk

Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz Raykonsept ürünleri, size özel ölçülerde ve ihtiyacınıza uygun iç tasarımlar ile üretilerek, yerinize özel olarak uygulanır.

B) Tamamen Size Özel Dizayn ve Proje

İhtiyaç ve zevklerinize göre projelendirilir. Üretim öncesi 3D olarak size sunar ve onay sonrası üretime geçilerek yerinize özel olarak uygulanır.

1- Tanışma

Bize ister referans olarak, ister sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Proje öncesi beklenti ve isteklerinizi anlayabilmemiz, tarzınızı doğru tespit edebilmek ve size sunacaklarımızı anlatabilmek için ön toplantı gerçekleştiriyoruz.

Alan ölçüleri ve planlarınız doğrultusunda ön projenizi oluşturur, size uygun olan molyef hesaplarınızı oluşuturur, mobilya seçiminlerinizi yaparız. Şehir veya yurt dışı yada mağazaya gelemeyen müşterilerimiz ile online görüşme gerçekleştiririz.


2- Tasarım ve Proje Oluşturma

Yapılan ön toplantımız doğrultusunda planladığımız yaşam alanlarınız, yapılan seçimlerin yanı sıra tasarım bölümümüzün öneri ve zevklerine göre 3D olarak hazırlanır.

Hazırlanan proje mobilya seçiminden aksesuar, perde, halı, aydınltmaya kadar her şeyi kapsayarak size gerçekci olarak hazırlanır.

Tasarımda kullanılan tüm aksesuarların tedarik edilebilecek yerleri firmamıza özel iskontolarla sizlerlerle paylaşılır.


3- Yerinde Uygulama

Oluşturulmuş olan projeye göre seçilen malzemeler mağazamızda numunelerle sizlere sunulur. Malzeme onayı sonrası mobilya üretimleri gerçekleştirilir. ve belirlenen teslimat haftasında yerinize uygulanır.

Uygulamanız yerine gerçekleştirildikten sonra üretim hatalarına karşı 3 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Gelin Beraber Tasarlayalım!

Online Randevu Formu

Kimlere Yaptık?

Onlar da Raykonsept'i tercih ederek ailemiz arasına katıldılar.

İncelemek İçin Tıkla