Yatak Odası


Dinlenme odaları diye tabir ettiğimiz yatak odalarının dekorasyonu bebeklerden yetişkin insanlara kadar bir çok yaş grubunu etkileyen önemli alanlardan birisidir. Günün yorgunluğunu atıp sonraki güne deşarj olmuş bir şekilde başlamak için yatak odası dekorasyonunda en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi gerekir. Devamını oku

Uygulanmış Projeler

Sizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınıza göre ürünler ve çözümler sunuyoruz. Evinizin mimari ölçüleri net olarak alınıyor ve odanızın maksimum kullanışlı alanları değerlendirilerek ray dolap modelleri tasarlıyoruz. Aşağıda daha önce tasarımını yaptığımız örnek raylı dolap modellerini görmektesiniz. Tasarımlarımız sadece raylı sistemlerden oluşmamakla birlikte, menteşe kapaklı gardolap modelleri de dahildir. Tahmini ölçüleriniz varsa veya fikir almak istiyorsanız aşağıdaki randevu talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Gelin, beraber tasarlayalım...


Aşağıdaki seçeneklerden birini seçelim.

Şimdi Konuşalım

Bize (0216) 323 90 90 veya (0216) 323 90 92 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Randevu Talebi

Yerinize gelip ölçünüzü almamızı istiyorsanız randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Talep Et

Misafirimiz Olun

Mağazamıza gelmek, modelleri incelemek ve kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz

Bize Ulaşın

Odada kullanılan renklerden, mobilyasına, eşyalarına konumuna ve penceren gelen ışığa göre titizlikle dekore edilmelidir. Odanızın ölçülerine özel, evinizdeki diğer dekorasyon uyumunu bozmayacak şekilde mimarlarımızın tasarlayacağı yatak odası modelleri ile hayallerinize ulaşabileceksiniz.

Tasarlayıp projelendirdiğimiz ve montajı yapılmış örnek projelerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bu mobilyaların veya mimari dekorasyonun birebir aynısını size özel renk ve ölçülerde sipariş verebilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.