Skip links

Ray Dolap

Raylı dolap ürünleri, modern mobilya üretim tekniklerinin sonucu olarak ortaya çıkmış yaklaşık 2000 li yıllardan sonra yaşam alanlarında görülmeye başlanmıştır. Kapakların sürgü kapak şeklinde bir ray üzerinde hareket etmesinden dolayı, ray dolap, sürgülü dolap veya raylı dolap şeklinde isimlendirilmektedir.

Devamını Oku

Ray Dolap Modelleri

Uygulanmış Projeler

Sizi dinliyor, anlıyor ve ihtiyaçlarınıza göre ürünler ve çözümler sunuyoruz. Evinizin mimari ölçüleri net olarak alınıyor ve odanızın maksimum kullanışlı alanları değerlendirilerek ray dolap modelleri tasarlıyoruz. Aşağıda daha önce tasarımını yaptığımız örnek raylı dolap modellerini görmektesiniz. Tasarımlarımız sadece raylı sistemlerden oluşmamakla birlikte, menteşe kapaklı gardolap modelleri de dahildir. Tahmini ölçüleriniz varsa veya fikir almak istiyorsanız aşağıdaki randevu talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Randevu Talebi

Hemen randevu talebi oluşturabilir, mimarlarımızın evinize gelerek yerinde ölçü almasını sağlayabilirsiniz.

""
1
İsim Soyisim
icon-user
Telefon Numarası
icon-phone
Tarih
date_range

Çiziminiz varsa yükleyebilirsiniz.

Çizim Dosyası
cloud_uploadYükle
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Diğer dolaplara göre daha az alanda kullanılabilir olması, iç tasarımının ihtiyaca göre şekillendirilmesi, modüler olması, istenildiğinde kolay sökülüp monte edilmesi raylı dolapların tercih edilmesinin başlıca sebepleridir.

Ray Dolap

İster ayna kapaklı, istenirse cam kapaklı ray dolaplar görüntü olarak içinde bulunduğu dekorasyon konseptini tamamlayıcı ürün olarak görev alabilmektedir. Çeşitli ray dolap aksesuarları ile kullanıldığında, kullanılabilirliği oldukça artmaktadır. RayKonsept olarak üretmiş olduğumuz bu gardrop ve sürgülü dolap modellerinde tamamen sizin istek ve taleplerinizi dikkate alarak tasarım gerçekleştiriyoruz.

Return to top of page