Bir çok projeden edindiğimiz birikimlerimizi, yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Konusunda uzman mimarlarımız istemiş olduğunuz modern salon dekorasyonu konusunda sizleri dinliyor, taleplerinizi not ediyor ve hayalinizdeki ev dekorasyonuna kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Salon Dekorasyonu

Yaşam alanlarında günümüzün en çok vaktinin geçtiği salonlarımızın ev dekorasyonu yaşam ve konfor açısından çok önemlidir. Işığın, perde seçiminin ve mobilyaların doğru konumlandırılması pozitif etki oluşturan salon dekorasyonuna sahip olmanıza faydalı olacaktır. Ev dekorasyonu konusunda söylemiş olduğumuz bu tekniklerin uygulanabilmesi tecrübe ile sabittir.

Yukarıda daha önce tasarım ve üretimini yapmış olduğumuz bir çok kişiye özel salon dekorasyonu resimleri görmektesiniz. Tüm modellerin birebir aynısını yapabileceğimiz gibi sizin renk, beğeni, arzu ve taleplerinize göre tasarım da yapabiliriz. Yapmanız gereken tek şey iletişim sayfamızdan randevu talep formunu doldurarak mimarlarımızla iletişim kurmaktır.

Kişiye Özel Üretim

Sizin zevk ve tercihlerinize göre üretilen özel tasarım raylı dolaplar evinize ücretsiz şekilde getirilir ve garantili olarak montajı yapılır.

Mimari Destek

Tüm siparişleriniz süresince her zaman mimari destek ve danışmanlık almaktasınız. Böylelikle aklınıza takılan, merak ettiğiniz tüm konularda hızlıca cevap bulabilirsiniz.