İster ayna kapaklı, istenirse cam kapaklı ray dolaplar görüntü olarak içinde bulunduğu dekorasyon konseptini tamamlayıcı ürün olarak görev alabilmektedir. Çeşitli ray dolap aksesuarları ile kullanıldığında, kullanılabilirliği oldukça artmaktadır. RayKonsept olarak üretmiş olduğumuz bu gardrop ve sürgülü dolap modellerinde tamamen sizin istek ve taleplerinizi dikkate alarak tasarım gerçekleştiriyoruz.

Kapaklı Dolap

Raylı dolap ürünleri, modern mobilya üretim tekniklerinin sonucu olarak ortaya çıkmış yaklaşık 2000 li yıllardan sonra yaşam alanlarında görülmeye başlanmıştır. Kapakların sürgü kapak şeklinde bir ray üzerinde hareket etmesinden dolayı, ray dolap, sürgülü dolap veya raylı dolap şeklinde isimlendirilmektedir. Diğer dolaplara göre daha az alanda kullanılabilir olması, iç tasarımının ihtiyaca göre şekillendirilmesi, modüler olması, istenildiğinde kolay sökülüp monte edilmesi raylı dolapların tercih edilmesinin başlıca sebepleridir.

Kişiye Özel Üretim

Sizin zevk ve tercihlerinize göre üretilen özel tasarım raylı dolaplar evinize ücretsiz şekilde getirilir ve garantili olarak montajı yapılır.

Mimari Destek

Tüm siparişleriniz süresince her zaman mimari destek ve danışmanlık almaktasınız. Böylelikle aklınıza takılan, merak ettiğiniz tüm konularda hızlıca cevap bulabilirsiniz.